Hizmetlerimiz

Uluslarası Taşımacılık

Boytrans Lojistik, karayolu taşıma yönetmeliğine uygun, optimum sürede, maksimum hizmet kalitesi ile, hammadde, yarı mamul ve nihai ürünlerin yurtiçi ve yurtdışı karayolu taşımacılığını organize etmektedir. Yıllık 150.000+ adet karayolu taşıması gerçekleştirmektedir. Bu taşımanın 20.000 adedini mikro taşımacılık 130.000 adedini de makro taşımacılık oluşturmaktadır. Yıllık 50.000.000+ km yol kat edilmekte, 200.000+ ton yük taşınmakta ve günlük 500 adet yüksek tonaj ve parsiyel yük taşımacılığı yapılmaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı

Dünya ticaretinin %80’inin denizyolu ile karşılandığı günümüzde, Boytrans Lojistik yılda 7.000+ TEU ithalat ve ihracat taşıma organizasyonu sağlamaktadır.

Demiryolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığına alternatif olarak servis vermeye başladığımız demiryolu yurt dışı taşımalarımız ile daha ekonomik, daha hızlı ve daha çevreci çözümler sunmaktayız.

Havayolu Taşımacılığı

Gelişen dünya koşulları neticesinde hızlı, güvenilir, kaliteli hizmet konusunda havayolu lojistiği tercih edilecek en temel seçenektir. Bu kapsamda Boytrans Lojistik, özel hassasiyet istenen durumlarda bu organizasyonunu gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Kiralama

Boytrans Lojistik, 400+ adet kiralık araç filosu ile profosyonel olarak uzun süreli operasyonel araç kiralama hizmeti vermektedir. Upper Luxury, Luxury, Medium segmentleri başta olmak üzere her segmentte araç hizmeti sunarak kullanıcıların beklentilerine cevap vermektedir. Aynı zamanda kısa süreli araç kiralama hizmeti ile kullanıcıların hiçbir problemle karşılaşmadan ve herhangi bir araç kiralama işlemi yapmadan sadece işlerine odaklanmalarını sağlamaktadır. Kısa/uzun dönem istifleme ve depolama ekipmanları (forklift, reach truck, order picker, transpalet) kiralama hizmeti ile firmaların sadece ana süreçlerine odaklanmalarını sağlamaktadır.

Akaryakıt İstasyonu

Boytrans Lojistik, yıllık 12.000.000+ Lt akaryakıt ve 500.000+ Lt LPG satışı ile dağıtıcı firmalarının önde gelen istasyonlarından biridir. Otobil üzerinden satış, OPET kart ve grup firma çalışanlarına sağladığı özel indirim vb. uygulamalar ile müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemektedir.

Konteyner Yurt İçi Taşımacılığı

Tüm konteyner hatlarıyla gerçekleştirilen ithalat ve ihracatların ön ve son taşımalarında; karayolu ve demiryolu ile Türkiye’nin tüm limanlarında yurt içi konteyner taşıma hizmeti vermekteyiz. Bu alanda, yılda toplam 12.000+ konteyner taşımaktayız.

Depo Yönetimi

Boytrans Lojistik, 115.000 m² kapalı depolama alanı, 700.000 m³ depolama kapasitesi ve 255 çalışanı ile İstanbul, Bursa, Adapazarı başta olmak üzere 5 ana depo merkezinde hizmet sunmaktadır. Grup şirketlerini nihai ürün stok planlama yükünden kurtarmaktadır. Yeni teknolojiler ile hizmet kalitesini desteklemektedir.