Operasyonel Araç Kiralama

Şirketinizin binek ve hafif ticari araç ihtiyacına yönelik; satın alma, bakım, onarım ve yenilenmesi gibi zamanınızı alan tüm işleri bize bırakın. Türkiye genelinde yaygın servis ağımız ve tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Tek bir araca dahi ihtiyacınız var ise, operasyonel araç kiralama hizmetimizden yararlanabilir, satın almayla kıyaslanmayacak ölçüde uygun bir maliyetle aracınıza kavuşursunuz. Hizmet kapsamında elde edeceğiniz faydalar bununla sınırlı kalmayacak, aracınızı kullandığınız sürece çok sayıda ayrıcalığı yaşayacaksınız.

Plaka tescili, sigorta, vergi ve bakım, onarım gibi zaman ve emek gerektiren tüm operasyonel işlerin yönetimi de kiralama hizmetine dâhildir.

Operasyonel Araç Kiralama Nedir?

Operasyonel araç kiralama, araç satın alma maliyetine katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla araç kullanabilmenin en iyi ve en güvenli yoludur.

Operasyonel araç kiralama, şirketinizin binek ve ticari araçlarını satın almak yerine, uygun koşullarda ve uzun süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.

Operasyonel araç kiralama hizmeti ile, şirketinizin araç yönetimini profesyonel bir araç kiralama şirketine devretmekle, aracın satın alma finansmanına katlanmaz, öz sermaye yatırımı yapmadan nakit akışınızı rahatlıkla yönetebilirsiniz. Süreç sonunda aracın 2. el satışıyla ilgi konularla vakit kaybetmezsiniz. Ayrıca, araç kiralama için yaptığınız aylık kiralama bedelinin 2021 yılı için 6.000 ₺’sini şirketinize gider olarak kaydedebilir, (hafif ticari araçlar hariç) bu yolla vergi yönetimi yapabilirsiniz. Profesyonel bir operasyonel araç kiralama şirketiyle çalıştığınızda, bütçe konusunda tasarruf etmenizin yanı sıra; onarım, bakım, plaka tescili, kasko, lastik değişim, vergi ve sigorta işlemlerine vakit harcamayarak, zamandan da tasarruf edersiniz.

Boytrans Operasyonel Araç Kiralamanın Kuruluş Amacı ve Faaliyeti Hakkında

Erciyes Anadolu Holding A.Ş bünyesindeki araçların tek elde toplanmasını ve yönetilmesini sağlamak amacıyla Boytrans bünyesinde Operasyonel Araç Kiralama departmanı oluşturulmuş, bugün ise Sürat Kargo, Kaynak Holding, Alfemo gibi birçok büyük müşterisine de hizmet vermektedir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Boytrans Lojistik; operasyonel araç kiralama konusunda Türkiye genelinde uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Parkta bulunan araç sayımız

Yıllık ortalama 400 araçlık geniş araç parkı ile hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde anlaşmalı servis sayımız

Boytrans Operasyonel Araç Kiralama Türkiye genelinde 500’ün üzerinde anlaşmalı hasar servisi ve anlaşmalı yetkili servisler ile kesintisiz servis hizmeti ve yol yardım hizmeti vermektedir.

EK HİZMETLERİMİZ

Kısa Dönem Araç Kiralama

Türkiye geneli tedarikçi ağımız ile müşterilerimizin kısa süreli araç kiralama ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunmaktayız.

DETAYLI BİLGİ
Ticari Araç Kiralama

Ticari araç kiralamalarında da maliyet avantajından faydalanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ
Yakıt Yönetimi

Tüm Opet akaryakıt istasyonlarında otobil sistemi ile herhangi bir ödeme yapmadan yakıt alabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ
Trafik Ceza Yönetimi

Aracınıza düzenlenen ve Boytrans Operasyonel Araç Kiralama ’ya ulaşan trafik cezaları takip edilerek indirim süresinde ödemeleri gerçekleştirilir ve herhangi bir hizmet bedeli talep edilmeksizin indirimli ceza tutarı firmanıza yansıtılır.

DETAYLI BİLGİ

Operasyonel Araç Kiralama Avantajları

Operasyonel Avantajlar
Operasyonel Avantajlar

Kiralama yaptığınız zaman araç tedarik, teslimat ve iade süreçlerinizin tamamı, alanında uzman ekibimiz tarafından yönetilir.

DETAYLI BİLGİ
Finansal Avantajlar
Finansal Avantajlar

Kiralama yaptığınız takdirde filonuz için öz sermaye yatırımı ve araç satın alma finansmanı yapmaz, araç alımı için kullanacağınız nakit tutarını iş kolunuzla ilgili başka bir alanda değerlendirebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ
Özel Avantajlar
Özel Avantajlar

İndirimli akaryakıt yönetimi, Otobil sistemi ile Türkiye genelinde anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından daha sonra ödeme yapmak üzere herhangi bir ödeme yapmadan indirimli yakıt alabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ
Boytrans Filo
Araç ve Sürücü Destek

Her araç grubunda geniş marka ve model seçeneklerimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ
Arıza

Uzun dönem araç kiralama ile oluşabilecek tüm "arıza" süreçlerinde de yanınızdayız.

DETAYLI BİLGİ
Lastik

Sürücülerin güvenliği bizim için önemli. Mevsim geçişlerinde lastik değişim işlemleri anlaşmalı bayilerimizde gerçekleştirilir ve anlaşmalı servislerimizde lastik saklama işlemleri yapılır.

DETAYLI BİLGİ
Periyodik Bakım

Düzenli aralıklarla yapılan bakım ve onarım çalışmaları sürüş deneyiminizin kalitesini artırır.

DETAYLI BİLGİ
Araç İade

İade işlemleri öncesi aracınız teslim aldığınızda içerisinde bulunan aşağıdaki ekipman ve dökümanların eksiksiz olup olmadığını kontrol ediniz.

DETAYLI BİLGİ