Hakkımızda
Kuruluş
Kuruluş
1996
Sermaye
Sermaye
14 Milyon TL
Çalışan Sayısı
Çalışan Sayısı
170
Şube Adedi
Şube Adedi
3

1996 yıllında 10 adet özmal aracı ile Erciyes Anadolu Holding Grup Firmalarına lojistik hizmeti sağlamak amacıyla faaliyetine başlayan Boytrans Lojistik; zamanla 100+çekici, 170+ treyler, 400+ binek araç ve akaryakıt istasyonu ile yurt içinde hizmet veren, dünyanın çeşitli ülkelerine hava, kara, demir ve deniz yolu ithalat-ihracat organizasyonu sağlayan sektöründe öncü bir lojistik firması olmuştur.

Boytrans Lojistik ana müşteri portföyünü; mobilya, tekstil, kablo, kimya ve demir-çelik sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler oluşturmaktadır. Hizmet sunduğu iş alanları;

  • Yurt içi Lojistik: Yenilenen araç filosu, deneyimli kadrosu, 7/24 araç takip sistemi ile müşterilerine kaliteli, güvenilir ve düşük maliyetli yurt içi parsiyel ve komple araç taşıma hizmeti sunmaktadır.
  • Yurt dışı Lojistik: İthalat-ihracat lojistik taleplerinin karşılanmasında; müşteri odaklı maliyet yaklaşımı ile optimum taşıma modunun ve armatör/forwarder firmasının seçilmesi, yükleme organizasyonun yapılması ve aktif süreç takibi ile müşterilerine hizmet sağlamaktadır.
  • Operasyonel Araç Kiralama: 400+ adet binek araç filosu ve ortak çalıştığı araç kiralama şirketleri ile grup şirketlerine ve diğer şirketlere kısa ya da uzun süreli kurumsal araç kiralama hizmeti sunmakta ve her geçen gün filosunu büyüterek hizmet kalitesini yükseltmektedir.
  • Akaryakıt İstasyonu: Bireysel ve kurumsal müşterilerinin yakıt ihtiyacını karşılamakta müşteri odaklı hizmet anlayışı ile OPET/AYGAZ markalarının önde gelen akaryakıt istasyonlarından biridir.

Kayseri ve İstanbul Lokasyonunda 170 çalışanı ile hizmet kalitesini her geçen gün artırmakta, dünya standartlarını hedefleyen sürdürülebilir büyümesine devam etmektedir.