Sektörler
Mobilya
Mobilya

Boytrans Lojistik, mobilya sektöründe lider grup firmalarının Türkiye’nin 81 ilinde bulunan ana ve tali bayilerine lojistik hizmeti sağlamakta ve 68 ülkeye ihracat organizasyonu düzenlemektedir.

Operasyonel Araç Kiralama
Operasyonel Araç Kiralama

Boytrans Lojistik, Kayseri, İstanbul, Bursa, Sakarya, Diyarbakır başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında faaliyette bulunan grup firmalarına ve diğer şirketlere kurumsal araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda grup firmalarından ve diğer şirketlerden gelen talepler doğrultusunda istifleme ve depolama ekipmanlarını (forklift, reach truck, order picker, transpalet) temin etmektedir.

Hizmet
Hizmet

Boytrans Lojistik, başta Kayseri, İstanbul, Bursa, Sakarya olmak üzere Türkiye’nin değişik noktalarında üretim yapan ya da hizmet sunan grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere kurumsal araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Akaryakıt
Akaryakıt

Boytrans Lojistik, bünyesinde bulunan OPET akaryakıt istasyonu ile kalite standartında sunduğu hizmet, Yıllık 12.000.000+ lt akaryakıt ve 500.000+ lt LPG satışı ile lider bayi olma yolunda faaliyetlerine devam etmektedir. Grup firmalarına ve diğer şirketlere akaryakıt tedarik hizmeti sağlamaktadır.

Demir-Çelik
Demir-Çelik

Boytrans Lojistik, demir çelik sektöründe öncü grup firmalarına yurt içi limanlardan hammadde lojistik hizmeti sağlamakta ve Türkiye’nin çeşitli noktalarına nihai ürünlerin dağıtımını yapmaktadır. Yurtdışı ithalat ihracat organizasyonu düzenlemektedir. grup firmalarına ve diğer şirketlere kurumsal araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Kimya
Kimya

Boytrans Lojistik, kimya sektöründe öncü grup firmalarına yurtiçi ve yurtdışı lojistik hizmeti sağlamaktadır.

Kablo
Kablo

Boytrans Lojistik, kablo sektöründe lider grup firmalarına lojistik hizmeti ve özel taşıma gerektiren lowbed taşıma (ağır tonajlı hassas taşıma) hizmeti sağlamaktadır.

Tekstil
Tekstil

Boytrans Lojistik, tekstil sektöründeki grup firmalarının yurt dışından ithal edilen hammadde lojistiğini sağlamakta, Türkiye’nin çeşitli noktalarına nihai ürünlerin dağıtımını yapmakta ve 123 ülkeye ihracat organizasyonu düzenlemektedir.